-
Lars Martin Øien Bøe
Alle dager som settes av til vielser, kan vielsens starte kl. 12.00, 14.00 og 16.00, og Hamar og Vang menighet har mulighet til å stille med prest.
Øvrige lørdager i sesongen mai-september er det også åpnet for å booke vielse direkte her på hjemmesiden. Disse dagene skal Hamardomen være åpen for museumspublikum hele dagen, og vielse må starte på andre tidspunkter; kl. 11.30, 13.30 og 17.00.
Før midten av mai og etter slutten av september er det mer «fritt fram» dersom det ikke er andre arrangementer i Hamardomen.
Dersom dere ønsker vielse utenfor sesong, eller på andre dager eller tider enn de som ligger ute gjennom sesongen, er det bare å sende oss en e-post eller sende inn skjemaet under.
Utleiehåndbok
Utleiehåndboka må leses og forstås av alle som bruker Hamardomen. Les den online eller last ned dokumentet som pdf.